دادن برگزاری کردستان انتخابات اخبار بین الملل

دادن: برگزاری کردستان انتخابات اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تلویزیون کشور عزیزمان ایران پرسپولیسی است! / آجرلو

به گزارش ایسنا، مصطفی آجرلو در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ اظهار کرد: من به کار جوانان ایمان دارم همانطور که حضرت امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب از جوانان حمایت

تلویزیون کشور عزیزمان ایران پرسپولیسی است! / آجرلو

آجرلو: تلویزیون کشور عزیزمان ایران پرسپولیسی است!

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی تبریز می گوید صداوسیما در فوتبال بی طرف نیست.

به گزارش ایسنا، مصطفی آجرلو در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ اظهار کرد: من به کار جوانان ایمان دارم همانطور که حضرت امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب از جوانان حمایت کردند و کار را به آن ها سپردند ما هم باید فوتبال را به جوانان بسپاریم.

تلویزیون کشور عزیزمان ایران پرسپولیسی است! / آجرلو

وی افزود: شاید امسال مثل پارسال بازیکن جذب نکرده باشیم. سال قبل آقای قلعه نویی گفتند که من هر کسی را که می خواستم آقای آجرلو جذب کردند و اگر قهرمان نشوم، مسئولیت با من هست. ولی امسال هم آقای گل محمدی نظر خاص ای روی بازیکنان جوان داشتند و تیم خوبی را بسته اند. این جسارت آقای گل محمدی قابل ستایش است.

آجرلو راجع به اخلاق مداری در فوتبال هم گفت: فوتبال آماتور ما فاصله زیادی با فوتبال حرفه ای دارد. چند وقت قبل که به دیدار از کلوب بشیکتاش ترکیه رفتم دیدم آن ها واقعا حرفه ای هستند چون هوادار بلیت را می خرد و به ورزشگاه می آید، حق پخش تلویزیونی پرداخت می شود و واقعا حرفه ای عمل می شود.

به گزارش ایسنا، مصطفی آجرلو در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ اظهار کرد: من به کار جوانان ایمان دارم همانطور که حضرت امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب از جوانان حمایت

بهتر است بگویم متاسفانه در کشور عزیزمان ایران خبرنگاران ما هم حرفه ای نیستند. من خودم فرزند پایتخت کشور عزیزمان ایران هستم ولی هنگامی که به تبریز رفتم متوجه شدم خبرنگاران تهرانی زیاد دوست دارند استقلال و پرسپولیس در صدر جدول باشند چون تیترهای روزنامه هایشان بهتر شود. حتی صداوسیما هم در این گونه پرسشها بی طرف نیست. شما در بحث عالیشاه و نوراللهی نگاه کنید در تلویزیون می گفتند آیا به ملوان نرفتند. وظیفه تلویزیون این است که بی طرف باشد ولی من می گویم آن ها طرفدار پرسپولیس هستند.

آجرلو ادامه داد: من به پورمحمدی عرض کردم که آیا تنها دیدارهای استقلال و پرسپولیس را نشان می دهید؟ اگر معیار هم تیم های مهم باشند باید دیدارهای تیم های اول تا چهارم از تلویزیون پخش شوند. این نشان می دهد که اقتصاد فوتبال نیز فقط در این دو تیم خلاصه می شود بعد نباید در اقتصاد تیم های دیگر کار کرد.

شما به عنوان فوتبال حرفه ای باید شبکه را به تیم های متفاوت تخصیص داده شده است دهید. ممکن است یک روز ضرغامی، استقلالی باشد و دیدارهای این تیم پخش شود و روز دیگر رییس شرکت صداوسیما پرسپولیسی باشد و فوتبال های پرسپولیس از تلویزیون پخش شود. مبنا نباید رنگ لباس باشد. آیا زمانی که استقلال خوزستان شانس اول قهرمانی بود، شبکه ۳ بازی این تیم را نشان نداد؟

تلویزیون کشور عزیزمان ایران پرسپولیسی است! / آجرلو

وی راجع به دعوای سنتی ترک ها و فارس ها اظهار کرد: ما باید فوتبال حرفه ای را تعریف کنیم. آجرلو چه باید بکند هنگامی که که تلویزیون دیدار استقلال یا پرسپولیس را نشان می دهد. اگر تلویزیون دیدارهای یک تیم آذری را پخش کند، مطمئنا هوادارانی از استان های آذربایجان شرقی و غربی، همدان، زنجان، اردبیل و حتی کرج هم پای تلویزیون می نشینند و این باعث می شود ۱۸ میلیون بیننده این بازی ها را تماشا کنند.

آجرلو ادامه داد: مردم آذربایجان آنقدر تمدن دارند که اهمیتی به این دعوای ترک ها و فارس ها ندهند. پان ترکی وجود ندارد. فوتبال حرفه ای بی طرف هست. من در پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ شدم و طبیعی است که در دوران جوانی استقلالی یا پرسپولیسی بوده باشم. ولی زمانی که مدیرعامل پاس بودم علی رغم اینکه طرفدار این تیم نبودم ولی به خوبی آن را اداره کردم و اکنون نیز شاید طرفدار تراکتورسازی نباشم ولی تلاش می کنم عالی ترین عملکردم را در این تیم به نمایش بگذارم. اگر این مسئله ها درست اداره شود، دعوای ترک و فارس راه نمی افتد.

به گزارش ایسنا، مصطفی آجرلو در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ اظهار کرد: من به کار جوانان ایمان دارم همانطور که حضرت امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب از جوانان حمایت

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی راجع به نایب قهرمانی در لیگ چهاردهم اظهار کرد: اگر آن جام را از ما نمی گرفتند این دعوای سنتی که خارجی ها به ما تحمیل کرده اند حل می شد. من نوکر خوزستانی ها، شیرازی ها و یا هر استان دیگری که قهرمان شود هستم. پخش مسابقه همه تیم ها از شبکه های مهم صداوسیما می تواند نقطه جوش قومیت ها باشد و می توانیم دیگر شاهد دعوای ترک و فارس نباشیم.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | استقلال | استقلال | تلویزیون | صداوسیما | پرسپولیس | تلویزیون | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs