دادن برگزاری کردستان انتخابات اخبار بین الملل

دادن: برگزاری کردستان انتخابات اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث سقوط مرگبار هنگام دزدی یونولیت

متهم پرونده سقوط مرگبار در چاهی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در تازه‌ترین اعترافات مدعی شد، دوستش هنگام دزدی یونولیت به داخل چاه افتاده است. 

سقوط مرگبار هنگام دزدی یونولیت

عبارات مهم : ماشین

متهم پرونده سقوط مرگبار در چاهی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در تازه ترین اعترافات مدعی شد، دوستش هنگام دزدی یونولیت به داخل چاه افتاده هست.

به گزارش جام جم، عصر 21 شهریور امسال، در جریان سقوط دو مرد جوان به داخل چاهی در پل ستاری تهران، یکی از آنها فوت کرد و با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، تحقیقات دراین باره شروع شد.

این درحالی بود که خانواده جوان فوت شده است شناسایی و در جریان تحقیقات مدعی شدند پسرشان با مرد مجروح اختلاف حساب داشته و احتمال می دهند او به قتل رسیده هست. دوست مرد فوت شده است بعد از اصلاح بازداشت شد و دیروز جهت ادامه تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافت.

سقوط مرگبار هنگام دزدی یونولیت

متهم به بازپرس محسن مدیرروستا گفت: ما سال ها باهم رفاقت داشتیم. کار او فروش مواد غذایی به مغازه داران بود. 10 روز قبل از اتفاق من کارم را با او شروع کردم. او متاهل بود و دو فرزند داشت، به همین علت درآمد بیشتری نصیبش می شد. دوستم طلبمان را از مغازه داران گرفت و به من پولی نداد. ساعت 20 و 30 دقیقه سه شنبه، او سراغم آمد و خواست چون سقف خودرویش خراب شده، یونولیت کنار چاه را دزدی کنیم و روی سقف ماشین بگذاریم.

من کنار ماشین ماندم و او رفت. 15 دقیقه گذشت، ولی از او خبری نشد که با شنیدن ناله هایش، اطراف را جست وجو کردم. ناگهان به داخل چاه افتادم و متوجه شدم دوستم آنجا افتاده هست. او چون پیش از این راننده آمبولانس بود مدام می گفت گمان می کند قطع نخاع شده است هست. سه ساعت او زنده بود و با هم حرف می زدیم. من بسختی خود را به دهانه چاه کشاندم و کمک خواستم که چند نفری آمدند و نجاتم دادند، ولی دوستم فوت کرد.

متهم پرونده سقوط مرگبار در چاهی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در تازه‌ترین اعترافات مدعی شد، دوستش هنگام دزدی یونولیت به داخل چاه افتاده است. 

متهم جوان به پلیس آگاهی انتقال یافته شد و قرار است دوربین های مداربسته اطراف محل اتفاق مورد بازبینی قرار گیرد تا معلوم شود مرد فوت شده، خودش در چاه افتاده یا دوستش او را به داخل آنجا انداخته است.

واژه های کلیدی: ماشین | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs