دادن برگزاری کردستان انتخابات اخبار بین الملل

دادن: برگزاری کردستان انتخابات اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ ادعای نیویورک‌تایمز را رد کرد

رئیس جمهوری آمریکا مطلب روزنامه نیویورک‌تایمز را راجع به اینکه وی دست کم روزی چهار و حتی تا هشت ساعت تلویزیون تماشا می‌کند، مورد انتقاد قرار داد. 

ترامپ ادعای نیویورک‌تایمز را رد کرد

ترامپ ادعای نیویورک تایمز را رد کرد

عبارات مهم : آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا مطلب روزنامه نیویورک تایمز را راجع به اینکه وی دست کم روزی چهار و حتی تا هشت ساعت تلویزیون تماشا می کند، مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا بلافاصله بعد از انتشار این گزارش در روزنامه مذکور در توئیتی نوشت: یک داستان دروغین دیگر؛ این بار روزنامه نیویورک تایمز نوشت من روزی چهار تا هشت ساعت در روز تلویزیون تماشا می کنم. این درست نیست!

ترامپ ادعای نیویورک‌تایمز را رد کرد

این توئیت بعد از آن منتشر شد که نیویورک تایمز در گزارشی از قول اشخاص نزدیک به ترامپ نوشت که وی به مدت چهار تا هشت ساعت در روز را صرف تماشای تلویزیون می کند.

شکبه خبری سی.ان.ان پیش از توئیت ترامپ در گزارشی بر عادات تلویزیون دیدن وی متمرکز شد و نشان داد که ترامپ کمتر از یکساعت صرف این کار می کند.

رئیس جمهوری آمریکا مطلب روزنامه نیویورک‌تایمز را راجع به اینکه وی دست کم روزی چهار و حتی تا هشت ساعت تلویزیون تماشا می‌کند، مورد انتقاد قرار داد. 

رئیس جمهوری آمریکا از توئیتر جهت نقد گزارش های رسانه ای که دوست ندارد، استفاده می کند. او در گذشته چندین رسانه خبری مشمول بر نیویورک تایمز را به اشاعه اخبار نادرست و جعلی متهم کرده بود.

“کلیفورد لوی”، معاون سردبیر نیویورک تایمز در تصویر العمل به توئیت ترامپ گفت: روزنامه مسئولیت گزارشی را که منتشر کرده، می پذیرد. ما در نیویورک تایمز از این گزارش که منبع آن از مصاحبه با 60 مشاور، دستیار، دوست و عضو کنگره هست، حمایت می کنیم.

واژه های کلیدی: آمریکا | روزنامه | نیویورک | تلویزیون | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs